Skip to content Skip to footer

Nockowa, 20 grudnia 2022 r.

Adam (imię celowo zmienione)

Witaj Adam.

Nazywam się Piotr Gliściak i jestem pastorem Chrześcijańskiej Wspólnoty „JEZUS JEST PANEM” w Rzeszowie.

Od jakiegoś czasu Bóg położył nam Ciebie na sercu i modlimy się o Ciebie i chcemy Ciebie wspierać w Twoim doświadczeniu trudnej sytuacji życiowej w jakiej się obecnie znalazłeś.
Z całą pewnością Bóg nie miał nic wspólnego z tym wszystkim co Ciebie spotkało i nie ma co obwiniać kogoś kto jest bez winy o to czego nie popełnił ani mieć do Niego pretensji. Natomiast z całą pewnością jest wyjście z każdej sytuacji i Bóg chce pomóc każdemu człowiekowi, który się do Niego o taką pomoc zwraca.

Bóg Cię kocha i ma plan dla Twojego życia. Bóg może całkowicie odmienić Twoją sytuację i zmienić Twoje życie. Zaufaj Mu z całego serca i przyjdź do Jezusa ze swoim życiem i powierz Jemu wszystkie swoje problemy i zmartwienia – oddaj to w Jego ręce, aby on Tobie pomógł.

Jezus Chrystus pomógł bardzo wielu ludziom i w Ewangeliach czytamy o wielu cudach:
– sparaliżowanemu powiedział wstań i ten wstał
– ślepemu przetarł oczy i ten odzyskał wzrok
– głuchemu wsadził palec do ucha i ten zaczął słyszeć
– grzesznikowi powiedział, że jego grzechy są odpuszczone i to odmieniło całe jego życie.
W tym ostatnim przypadku jest to odpuszczenie grzechów, które jest konieczne dla każdego człowieka i jest podstawą do zmiany życia.
Kiedy mówię o odpuszczeniu grzechów, to mówię o Bogu, który odpuszcza grzechy.

Bóg jest również Stworzycielem i On stworzył cały świat z niczego. Odpuszczenie grzechów jest czymś podobnym tylko, że tutaj nie jest to stworzenie z niczego, ale Bóg bierze stare Twoje życie = to grzeszne, zniszczone przez zło, rozbite życie i je przemienia.
Bóg potrafi z czegoś co jest zupełnie rozwalone stworzyć na nowo coś co jest piękne. Bóg potrafi odnowić życie i poprzez NAWRÓCENIE i ODPUSZCZENIE GRZECHÓW Bóg potrafi stworzyć nowego człowieka.

Jezus Chrystus potrafi zstąpić do piekieł i do każdego więzienia, gdzie są więzione ludzkie dusze i je stamtąd wydobyć. Bóg potrafi ze złych okoliczności i z wszelkich problemów wydobyć każdego człowieka, który Mu zaufa. Zaufaj Mu Adam i On Tobie pomoże.
Odpuszczenie grzechów stawia człowieka w zupełnie nowej sytuacji. Bóg daje w tym wydarzeniu nową szansę na rozpoczęcie życia od nowa z saldem zerowym długów na koncie swojego życia i stajesz się nowym człowiekiem.

Zacznij życie od nowa Adam, ale tym razem już z Bogiem.
Nie musisz się lękać o przyszłość – przyjdź do Boga i poproś go o przebaczenie grzechów a On Cię przytuli i On Ciebie przygarnie jako Swoje własne dziecko. Bóg Ciebie kocha i najlepszym objawieniem Jego miłości do Ciebie jest Jezus Chrystus, który przyszedł po to aby Ciebie uratować, a nie po to aby Ciebie potępić.

Dzisiaj Adam jeśli chcesz odnowić swoje życie możesz wznieść taką modlitwę do Boga:
„Panie Boże – odpuść mi moje wszystkie winy i przebacz mi moje wszystkie grzechy.
Dopomóż mi Boże wybaczyć też tym, którzy mnie skrzywdzili i wybaczyć tym, którzy mnie prześladują.
Panie Boże proszę Cię zmień moje życie i sytuację w jakiej się znalazłem. Proszę napraw moje życie bo chcę rozpocząć je od nowa ale tym razem już z Tobą jako moim Panem. Zapraszam Cię do mojego życia, abyś zaczął je prowadzić i zostań moim najlepszym Przyjacielem i Panem. Amen”

Pozdrawiam Ciebie bardzo serdecznie i trzymam za Ciebie kciuki.